Участь КТІДП у практичній конференції у Навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету у м. Київ

30 березня 2018 р. у Навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету у м. Київ відбулася підсумкова науково-практична конференція, в рамках якої презентували доповіді та представляли результати наукової роботи претенденти на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності 12.00.01 теорія та історія держави і права;історія політичних і правових учень.
До участі в конкурсі були відібрані найкращі доповіді 25 студентів із різних закладів вищої освіти України.
Тернопільський національний економічний університет на цьому конкурсі представляв Романюк Іван Миколайович, який презентував доповідь та результати наукової роботи на тему: «Громадянське суспільство як простір для функціонування інформаційних правовідносин» (науковий керівник – к.ю.н., доцент кафедри теорії та історії держави і права, Баран Анжеліка Володимирівна), за що був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.
Кафедра теорії та історії держави i права пишається науковими здобутками та заохочуватиме студентів до подальшої науково-дослідницької роботи, адже участь у таких заходах слугує чудовою платформою для поширення нових ідей та можливостей подальшої успішної самореалізації.