І Всеукраїнські наукові читання «Західноукраїнська Народна Республіка – п’ємонт українського державотворення»

Колектив кафедри теорії та історії держави і права Тернопільського національного економічного університету започатковує серію заходів і запрошує взяти участь у І Всеукраїнських наукових читаннях, присвячених пам’яті академіка С. Дністрянського на тему: «Західноукраїнська Народна Республіка – п’ємонт українського державотворення» (до 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки).

Захід проводиться на виконання Указу Президента України від 22.01.2016 № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» та розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 р.»

Мета круглого столу – висвітлення особливостей державо- та правотворчих процесів на одному з визначальних етапів Української революції 1917-1921 років крізь призму поглядів відомого учасника подій того періоду – Станіслава Дністрянського.

Час проведення – 13-14 квітня 2018 р. Початок о 10.00 год.
Форми участі – безпосередня і дистанційна.
Місце проведення – корпус юридичного факультету ТНЕУ (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46а).