Запрошення до участі у І Всеукраїнських наукових читаннях, присвячених пам’яті академіка С. Дністрянського

Кафедра теорії та історії держави і права юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, творців національної державності, а також постаті видатного тернополянина, шанованого українського правника, громадсько-політичного діяча Станіслава Севериновича Дністрянського, запрошує Вас до участі у І Всеукраїнських наукових читаннях, присвячених пам’яті академіка С. Дністрянського на тему:

«ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА — П’ЄМОНТ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ»

(до 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки)

Час проведення заходу – 13-14 квітня 2018 року

Мета круглого столу: висвітлення особливостей державо- та правотворчих процесів на одному з визначальних етапів Української революції 1917-1921 років крізь призму поглядів відомого учасника подій того періоду – Станіслава Дністрянського.

Надіслані Вами до 06 квітня 2018 року (включно) тези доповідей будуть опубліковані в окремій секції збірника матеріалів конференції (який реєструється в універсальному міжнародному класифікаторі – ISBN та вноситься до наукометричної бази), а також розміщені на сайті «Актуальна юриспруденція» та стануть доступними для ознайомлення і обговорення кожному користувачеві світової мережі ІНТЕРНЕТ.

Обсяг тез доповіді – від 3 до 6 стор.

Детальніше про науковий захід — у додатку.

Додаткову інформацію також можна дізнатися за телефонами: моб. 067 98 28 112 або (0352) 25-36-14, 25-08-46.

zaproshennia-i-chytannia