Відкрита лекція з дисципліни "Теорія держави і права" на тему "Правові відносини"

8 травня к.ю.н., доц., завідувач кафедри теорії та історії держави і права Кравчук Микола Володимирович провів відкриту лекцію з дисципліни «Теорія держави і права» на тему «Правові відносини».
Заняття проведене відповідно до робочого плану для студентів першого курсу юридичного факультету, втім двері аудиторії були відчинені для усіх охочих. Тож були присутні й викладачі юридичного факультету, які отримали гарну можливість запозичити позитивний досвід у використанні організаційних заходів, методичного інструментарію (й зокрема, застосування окремих інтерактивних методів) під час проведення традиційної, класичної лекції, яка й надалі залишається основною організаційною формою навчання студентів у ВНЗ.
Окремо відзначимо особливий авторський стиль викладання — жвава і цікава подача змісту лекції, що посилювалася живим мовленням лектора, умілим використанням допоміжних засобів – інтонації, жестів; мультимедійним супроводом теоретичного матеріалу; наведенням життєвих прикладів; залученням студентів до обговорення проблемних аспектів теми тощо.
Щиро дякуємо Миколі Володимировичу за змістовне і професійно проведене заняття!