Участь викладачів КТІДП у V Міжнародній конференції «Медіація – метод чи професія»

13-14 квітня 2018 року викладачі кафедри теорії та історії держави i права юридичного факультету ТНЕУ Баран Анжеліка Володимирівна та Подковенко Тетяна Олесандрівна взяли участь у V Міжнародній конференції «Медіація – метод чи професія», що відбулась у м. Модра (Словаччина). Організатором даного заходу була Асоціація медіаторів Словаччини, за     сприяння Міністерства праці, соціальної політики та сім’ї Словаччини. З привітальним словом для учасників конференції виступив ректор Університету ім. Я.А. Коменського (м.Братіслава) проф. Карол Мачета. Під час доповідей учасники наголошували на важливій ролі надання медіаторам офіційного статусу професії, про переваги медіації над судовим процесом а саме про те, що впровадження медіації у практику може скоротити витрати бізнесу на судовий розгляд спорів. Також учасники конференції взяли участь у воркшопах «Медіація у підприємництві», «Медіація при вирішенні сімейних спорів», «Медіація в кримінальному праві», «Медіація як метод соціальної роботи». Кафедра теорії та історії держави i права й надалі має намір активно брати участь в наукових заходах, присвячених медіації як одному із альтернативних способів вирішення спорів.