Участь наших студентів у конкурсі наукових проектів

1 Участь у8 листопада 2017 року команда юридичного факультету ТНЕУ (креативні, розумні і харизматичні студенти 2 курсу Тетяна Біляшевич та Мирон Цимбалюк) взяли участь у І Міжнародному конкурсі студентських наукових проектів «Охорона та захист прав людини», який був організований у ПВНЗ «Університет Короля Данила» в м. Івано-Франківськ.
Науковий проект на тему «Авторитет судової влади: проблеми формування» був підготовлений під науковим керівництвом доцента кафедри теорії та історії держави і права, к.ю.н Кравчук Валентини Миколаївни.
Наукова розробка була гідно презентована, її високий рівень відзначило авторитетне міжнародне журі, а висловлені ідеї та пропозиції викликали підтримку і схвалення.
Команда нагороджена дипломом у номінації «Професійно-спрямований проект», а робота у повному обсязі опублікована у колективній монографії.
Ми щиро радіємо і тішимося успіхами наших студентів, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому!
Висловлюємо щиру вдячність організаторам конкурсу за гостинність, високий рівень підготовки і проведення цього наукового заходу!»