Діалог із заступником голови Ради адвокатів Тернопільської області Юрієм Богдановичем Дацюком

10 грудня увесь світ відзначає Міжнародний День захисту прав людини. З цієї нагоди кафедра теорії та історії держави і права організувала серію заходів для студентів юридичного факультету ТНЕУ.

Зокрема, 4 грудня 2017 року кафедра запросила студентів та всіх охочих до діалогу із заступником голови Ради адвокатів Тернопільської області Дацюком Юрієм Богдановичем на тему: «Основні проблеми захисту прав і свобод людини в України».

Зустріч відбулася у невимушеній атмосфері. Студенти цікавились думкою адвоката щодо багатьох актуальних проблем функціонування адвокатури (адвокатської монополії, запровадження адвокатської мантії, порушення адвокатської етики, застосування практики ЄСПЛ тощо). Щоби оволодівати практичними навичками цієї цікавої професії було ініційовано і радо підтримано заснування Школи молодого адвоката. Кафедра ТІДП та Рада адвокатів Тернопільської області об’єднають зусилля та співпрацюватимуть у цьому напрямку.

Щиро дякуємо нашому гостю і чекаємо наступних зустрічей!